logo
Nákupný košík

bird

Vrátenie - výmena zásielky cez ZÁSIELKOVŇU

VRÁTENIE CEZ SLUŽBU ZÁSIELKOVŇA – SPÄTNÁ ZÁSIELKA

 

NOVINKA na našom eshope - možnosť vrátiť tovar acez službu ZÁSIELKOVŃA – SPäTNÁ ZÁSIELKA. Ide o najjednoduchší a najlacnejší spôsob vrátenia tovaru.

POSTUP na vrátenie zásielky:

  • Tovar , ktorý chcete vrátiť aj so všetkými potrebnými dokumentami / formulár na vrátenie – vid nižšie/ zabalíte a zanesiete do podacieho miesta Zásielkovne podľa Vášho výberu.

  • Tam nadiktujete ID odosielateľa pre spätnú zásielku – ID nášho obchodu je 91339710. Na mieste sa v Zásielkovni vytlačí štítok a Vám sa vytlačí potvrdenie o prijatí zásielky. Tovar nám bude doručený do obchodu a na mieste nič neplatíte. Túto službu môžete využiť, aj keď tovar k Vám putoval iným prepravcom.

Táto služba je však spoplatnená podľa aktuálneho cenníka na www.zasielkovna.sk (tu nájdete aj zoznam podacích miest). Momentálna cena služby je 1,50 EUR pre zásielky zo Slovenska a 2,70 EUR z Českej republiky a využitím tejto služby automaticky súhlasíte s tým, že Vám bude táto suma odpočítaná od sumy na vrátenie peňazí za tovar.

 

Príklad: Vraciate tovar v hodnote 40 EUR. My zaň vystavíme dobropis na túto sumu, avšak odpočítame sumu za využitie služby Spätná zásielka 1,50 EUR. Na účet Vám tak vrátime (40 – 1,50) = 38,50 EUR.

https://www.obuvkovo.sk/attachments2/odstupenie-od-zmluvy.docx

 

V prípade uznanej reklamácie Vám táto čiastka nebude odpočítaná a náklady na vrátenie tovaru tak budeme znášať my.

Tovar prosím skontrolujte, či je naozaj neporušený (pri vrátení), alebo či nie je špinavý (pri reklamácii), vhodne ho zabaľte, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy, a spolu s vyplneným formulárom pre vrátenie a reklamáciu a dokladom o kúpe ho prosím pošlite na adresu našej prevádzky:

Obuvkovo, OD Univerzál - Hlavná ul.918, 92401 Galanta

Alebo cez Zásielkovňu na najbližšiu pobočku (tiež tam prosím použite našu adresu a kontaktné údaje). Môžete využiť aj službu Zásielkovne – Spätná zásielka, podľa vyššie spomenutých podmienok.

O prijatí tovaru a vybavení Vašej požiadavky Vás budeme informovať e-mailom.

Niečo nie je jasné? Neváhajte nás kontaktovať

 

Filtrovanie produktov
Zoradiť podľa
Zobrazenie
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
XOverené zákazníkmi
 
Obuvkovo.sk nájdete na GLAMI.sk
Vrátenie a výmena tovaru
 
Kontakty
+421 918 669 804
info@obuvkovo.sk
© Copyright www.obuvkovo.sk
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Tvorba eshopu a web stránok

Všetky práva vyhradené - www.obuvkovo.sk
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam